fbpx  
Home » Новини » Тернопільські копи отримали нові автомобілі (фото)

Тернопільські копи отримали нові автомобілі (фото)

10.03.2019 11:51 Категорія: Новини

копи_отримали_новi_автомобiлiЧотири службових автомобілі поповнили автопарк тернопільських поліцейських охорони. Ключі від транспортних засобів екіпажам охорони вручив заступник начальника Департаменту поліції охорони Олег Іващенко.

- Завдяки новим автівкам поліцейські зможуть швидше виїжджати на спрацювання засобів охоронної сигналізації, -  каже заступник начальника Департаменту поліції охорони Олег Іващенко.  – На даний час поліція охорони конкурентоздатна і оновлює свій автопарк, свої матеріально-технічні засоби і має довіру людей до забезпечення охорони свого майна.

Як повідомили у прес-службі Нацполіції, новий транспорт був закуплений за кошти управління поліції охорони в області. Те, що робота поліцейських стане мобільнішою і якіснішою впевнені і самі правоохоронці, які безпосередньо виїжджають на спрацювання.

- Наш автопарк оновлюється для того, щоб ми могли миттєво реагувати на всі сповіщення, які надходять з квартир, з об’єктів різних форм власності, які перебувають під нашою охороною, -  каже поліцейський-водій управління поліції охорони в Тернопільській області Ігор Колодій.

Після вручення автомобілів наряди поліції охорони виїхали на маршрути патрулювання.

копи_отримали_новi_автомобiлi

копи_отримали_новi_автомобiлi_(2)

копи_отримали_новi_автомобiлi_(2)

 

 

Тернопільські копи отримали нові автомобілі (фото) Reviewed by on . Чотири службових автомобілі поповнили автопарк тернопільських поліцейських охорони. Ключі від транспортних засобів екіпажам охорони вручив заступник начальника Чотири службових автомобілі поповнили автопарк тернопільських поліцейських охорони. Ключі від транспортних засобів екіпажам охорони вручив заступник начальника Rating: 0

Додати коментар

scroll to top