fbpx  
Home » Новини » Тернопільська лікарня отримала від благодійників сучасні медпрепарати (фото)

Тернопільська лікарня отримала від благодійників сучасні медпрепарати (фото)

16.03.2019 12:55 Категорія: Новини

мiс_ка_дитяча_лiкарня_отримала_лiки_нУ приміщенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні відбулася передача сучасних медичних препаратів для потреб інфекційного відділення лікарні від меценатів Всеукраїнського благодійного фонду “Допомагати просто” та АТ КБ ПриватБанк.

Як відзначили представники ПриватБанку – засновника Всеукраїнського благодійного фонду “Допомагати просто», партію медичних препаратів для Тернопільської міської дитячої лікарні на суму близько 50 тис. грн. вдалося придбати завдяки тисячі небайдужих клієнтів банку, що здійснили благодійні відрахування, повідомляє прес-служба міської ради.

Співпраця з дитячою лікарнею продовжиться і надалі, адже в майбутньому за частину зібраних коштів благодійний фонд планує придбати обладнання для потреб лікарні.

мiс_ка_дитяча_лiкарня_отримала_лiки

Тернопільська лікарня отримала від благодійників сучасні медпрепарати (фото) Reviewed by on . У приміщенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні відбулася передача сучасних медичних препаратів для потреб інфекційного відділення лікарні від м У приміщенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні відбулася передача сучасних медичних препаратів для потреб інфекційного відділення лікарні від м Rating: 0

Додати коментар

scroll to top