fbpx  
Home » Новини » Тернопільщину відвідали діти з Лисичанська (фото)

Тернопільщину відвідали діти з Лисичанська (фото)

31.03.2019 12:55 Категорія: Новини

дiти_з_Лисичанс_ка_(3)Група учнів ЗОШ №8 міста Лисичанська два дні провели у Марійському духовному центрі «Зарваниця» та відвідали «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»і Збаразький замок.

Як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, з вересня 2014 року шкільна волонтерська група співпрацювала з батальйоном «Тернопіль», який впродовж років окупації розміщений у Лисичанську.

За 5 років школярі налагодили стосунки з тернопільськими однолітками, тому завжди раді відвідати наш край. За словами дітей, Тернопільщина збагатила їхній духовний світ, подарувала море емоцій та нових друзів.

дiти_з_Лисичанс_ка_(7)

дiти_з_Лисичанс_ка_(6)

дiти_з_Лисичанс_ка_(5)

дiти_з_Лисичанс_ка_(4)

дiти_з_Лисичанс_ка_(2)

дiти_з_Лисичанс_ка

Тернопільщину відвідали діти з Лисичанська (фото) Reviewed by on . Група учнів ЗОШ №8 міста Лисичанська два дні провели у Марійському духовному центрі «Зарваниця» та відвідали «Тернопільський професійний коледж з посиленою війс Група учнів ЗОШ №8 міста Лисичанська два дні провели у Марійському духовному центрі «Зарваниця» та відвідали «Тернопільський професійний коледж з посиленою війс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top