fbpx  
Home » Влада » Тернопільщина – у ТОП-10 України за формуванням спроможних громад

Тернопільщина – у ТОП-10 України за формуванням спроможних громад

01.03.2019 09:33 Категорія: Влада Новини

отг розширенняОприлюднено новий рейтинг ОТГ в Україні за формуванням спроможних громад.

За новими параметрами, на перше місце в рейтингу повернулася Житомирщина. Друге місце займає Дніпропетровщина, третє – Запорізька. Тернопільщина за цим критерієм входить у ТОП-10 та посідає 9 місце.

Додамо, що Мінрегіон змінив параметри рейтингу областей щодо формування спроможних громад. Відтепер у рейтингу не враховується кількість створених об’єднаних громад (ОТГ) в області, а у показниках чисельності населення та площі враховуються дані не лише ОТГ, а й міст обласного значення.

Також на місце регіону у рейтингу впливає кількість районів в області, де не відбуваються процеси об’єднання, а також кількість міст обласного значення, до яких приєдналися сусідні громади. З’явився також параметр покриття території регіону перспективним планом.

спроможні ОТГ

Тернопільщина – у ТОП-10 України за формуванням спроможних громад Reviewed by on . Оприлюднено новий рейтинг ОТГ в Україні за формуванням спроможних громад. За новими параметрами, на перше місце в рейтингу повернулася Житомирщина. Друге місце Оприлюднено новий рейтинг ОТГ в Україні за формуванням спроможних громад. За новими параметрами, на перше місце в рейтингу повернулася Житомирщина. Друге місце Rating: 0

Додати коментар

scroll to top