fbpx  
Home » Влада » Тернопільщина – серед лідерів за кількість об’єднаних громад

Тернопільщина – серед лідерів за кількість об’єднаних громад

27.03.2019 14:25 Категорія: Влада Новини

отгТернопільщина продовжує утримувати лідируючі позицію за створенням об’єднаних територіальних громад в Україні. Так. Область входить у п’ятірку регіонів-лідерів.

Зокрема, як підрахували експерти, станом на 1 січня 2019 року у Тернопільській області створено 49 ОТГ. Більше громад є лише у Дніпропетровській (62), Черкаській (54), Житомирській (53) та Волинській (50) областях.

А за кількість територіальних громад, що об’єдналися, у області, Тернопільщина посідає 4 місце із 282 населеними пунктами. Трійка лідерів за цим показником виглядає так: Житомирська (372), Хмельницька –(346), Чернігівська (307) області.

Тернопільщина – серед лідерів за кількість об’єднаних громад Reviewed by on . Тернопільщина продовжує утримувати лідируючі позицію за створенням об’єднаних територіальних громад в Україні. Так. Область входить у п’ятірку регіонів-лідерів. Тернопільщина продовжує утримувати лідируючі позицію за створенням об’єднаних територіальних громад в Україні. Так. Область входить у п’ятірку регіонів-лідерів. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top