fbpx  
Home » Економіка » Тернопільщина отримає з держбюджету майже 2 млрд. грн.

Тернопільщина отримає з держбюджету майже 2 млрд. грн.

12.03.2019 13:01 Категорія: Економіка Новини

грошіНа реалізацію ініціатив у різних галузях освіти, медицини, туризму, інфраструктури, які торкнуться практичного кожного села у Тернопільській області, у 2019 році заплановано спрямувати близько 2 мільярдів гривень.

Проекти, які планують втілити, входять до перспективного розвитку Тернопільської області на 2019-2021 роки. Під перший етап реалізації цієї стратегії планується спрямувати 996 млн. грн. З них – 267 млн. грн. цьогоріч буде скеровано на сільську медицину в області. А 97 млн. грн. надійде як субвенція на розвиток інфраструктури громад.

Ще один мільярд гривень від держави передбачено на будівництво державних доріг. Зокрема, що цьогоріч в області заплановано завершити ремонт дороги М-19 Тернопіль-Кременець, а також розпочати будівництво об’їзної Тернополя та ремонт траси Тернопіль-Заліщики.

Тернопільщина отримає з держбюджету майже 2 млрд. грн. Reviewed by on . На реалізацію ініціатив у різних галузях освіти, медицини, туризму, інфраструктури, які торкнуться практичного кожного села у Тернопільській області, у 2019 роц На реалізацію ініціатив у різних галузях освіти, медицини, туризму, інфраструктури, які торкнуться практичного кожного села у Тернопільській області, у 2019 роц Rating: 0

Додати коментар

scroll to top