Home » ­ » Тернопільщина лідирує за кількістю парафій, які перейшли до Православної церкви України

Тернопільщина лідирує за кількістю парафій, які перейшли до Православної церкви України

14.03.2019 12:57 Категорія: ­ Новини

церкваВже 477 парафій перейшли з Московського патріархату до Православної церкви України. Серед лідерів – Тернопільська область.

Зокрема, у відсотковому співвідношенні найбільше громад перейшло до ПЦУ у Львівській області (25, 67 %), Тернопільській (22, 41%) та Волинській (16, 57%).

Щодо кількості парафій, то станом на 12 березня лідером за кількістю переходів стала Волинська область – 111, на другому місці опинилася Вінницька – 77 парафій, на третьому – Хмельницька (57 парафій), далі – Житомирська область (44). У Рівненській області перейшло 42 приходів, а у Тернопільській – 26.

У решти регіонів – менше 20-ти парафій, що покинули УПЦ МП.

Тернопільщина лідирує за кількістю парафій, які перейшли до Православної церкви України Reviewed by on . Вже 477 парафій перейшли з Московського патріархату до Православної церкви України. Серед лідерів – Тернопільська область. Зокрема, у відсотковому співвідношенн Вже 477 парафій перейшли з Московського патріархату до Православної церкви України. Серед лідерів – Тернопільська область. Зокрема, у відсотковому співвідношенн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top