fbpx  
Home » Новини » Стоматолог з Тернополя розробив лінію одягу та лікує зуби бійцям за півціни (відео)

Стоматолог з Тернополя розробив лінію одягу та лікує зуби бійцям за півціни (відео)

11.03.2019 12:54 Категорія: Новини

SalagornykУ Тернополі стоматолог Андрій Салагорник лікує бійців АТО з 50-відсотковою знижкою. А ще він розробив спеціальні костюми для лікарів, які перебувають на фронті.

Андрій Салагорник, у минулому позивний “Хрест”, голова загону спецпризначення “Білі берети”. Спочатку їздив на фронт, щоб вчити бійців надавати першу домедичну допомогу, а потім і сам став добровольцем, йдеться в сюжеті Тернопіль1. Бувало на фронті Андрій приймав до 30 пацієнтів у день.

Повернувшись з війни Андрій відкрив стоматологічну клініку. Для усіх учасників бойових дій у клініці діє 50 відсоткова знижка. Згодом Андрій створив марку одягу – лікарських костюмів в стилі мілітарі. Вони є двох різновидів: для фронту та роботи на мирній території.

Таких як Андрій – людей, які повернулися з зони бойових дій і розпочали власну справу, є чимало. Їх проекти можна побачити в інтернеті, на сайті “Ветерано Сервіс”. Оксана Смільська, Оксана Задорожна

Стоматолог з Тернополя розробив лінію одягу та лікує зуби бійцям за півціни (відео) Reviewed by on . У Тернополі стоматолог Андрій Салагорник лікує бійців АТО з 50-відсотковою знижкою. А ще він розробив спеціальні костюми для лікарів, які перебувають на фронті. У Тернополі стоматолог Андрій Салагорник лікує бійців АТО з 50-відсотковою знижкою. А ще він розробив спеціальні костюми для лікарів, які перебувають на фронті. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top