fbpx  
Home » Економіка » Скільки вартує «пакунок малюка», який отримають породіллі Тернопільщини?

Скільки вартує «пакунок малюка», який отримають породіллі Тернопільщини?

15.03.2019 11:01 Категорія: Економіка Новини

пакунок малюкаНе зважаючи на те, що цього річ Уряд розширить перелік речей, які входять до «пакунку малюка», його вартість знизиться.

Зокрема, повідомили у облдержадміністрації, вартість такої одноразової натуральної допомоги без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг, пов’язаних з комплектуванням пакунків і доставки їх до пологових будинків (відділень) усіх форм власності у 2018 році становила 3374,16 гривні. У 2019 році вартість одного «пакунка малюка» становить 3186,83 гривень.

Проте нижча ціна, як запевнили представники влади, на якість речей це не впливає. Вартість знизилась через тендерні конкурси та міжнародні процедури, які  визначають постачальника цих речей у пакунку.

Додамо, що минулоріч такі пакунки отримали 2 738 родин із Тернопільської області. Цього року заплановано надати допомогу 8735 сім’ям.

Скільки вартує «пакунок малюка», який отримають породіллі Тернопільщини? Reviewed by on . Не зважаючи на те, що цього річ Уряд розширить перелік речей, які входять до «пакунку малюка», його вартість знизиться. Зокрема, повідомили у облдержадміністрац Не зважаючи на те, що цього річ Уряд розширить перелік речей, які входять до «пакунку малюка», його вартість знизиться. Зокрема, повідомили у облдержадміністрац Rating: 0

Додати коментар

scroll to top