fbpx  
Home » Новини » Рятувальники Тернопільщини отримали нові автомобілі та спецобладнання (фото)

Рятувальники Тернопільщини отримали нові автомобілі та спецобладнання (фото)

12.03.2019 09:31 Категорія: Новини

дснс нове обладнання (2)Ключів від нових сучасних пожежно-рятувальних автомобілів, обладнаних на шасі МАЗ, отримали керівники Бережанського, Теребовлянського, Підволочиського та Гусятинського районних відділів УДСНС України у Тернопільській області.

Також рятувальникам передали обладнання на суму понад мільйон гривень, придбане за кошти обласного бюджету. Зокрема, тестер для проведення технічного обслуговування дихальних апаратів на стиснутому повітрі, квадрокоптер з обладнанням для відеопошуку в режимі реального часу та тепловізором, комплект спеціального рятувального спорядження для роботи в карстових печерах, лісових масивах та на пересічній місцевості, оснащення для відділення водолазно-рятувальних робіт та інше.

Додамо, що за останні 3 роки у Тернопільську область передано вже 12 автомобілів.

дснс нове обладнання

дснс нове обладнання (10)

дснс нове обладнання (3)

дснс нове обладнання (4)

дснс нове обладнання (6)

дснс нове обладнання (7)

дснс нове обладнання (8)

дснс нове обладнання (9)

дснс нове обладнання (12)

дснс нове обладнання (13)

дснс нове обладнання (14)

дснс нове обладнання (11)

Рятувальники Тернопільщини отримали нові автомобілі та спецобладнання (фото) Reviewed by on . Ключів від нових сучасних пожежно-рятувальних автомобілів, обладнаних на шасі МАЗ, отримали керівники Бережанського, Теребовлянського, Підволочиського та Гусяти Ключів від нових сучасних пожежно-рятувальних автомобілів, обладнаних на шасі МАЗ, отримали керівники Бережанського, Теребовлянського, Підволочиського та Гусяти Rating: 0

Додати коментар

scroll to top