fbpx  
Home » Новини » Природні парки на Тернопільщині отримали новенькі авто від Міністерства екології (фото)

Природні парки на Тернопільщині отримали новенькі авто від Міністерства екології (фото)

18.03.2019 12:53 Категорія: Новини

авто_природний_паркДва національні природні парки у Тернопільській області поповнилися новеньким автомобілями «Рено Дастер». Їх передало Міністерство екології та природних ресурсів України.

Тож тепер національний природний парк «Дністровський каньйон» і національний природний парк «Кременецькі гори» мають у своєму розпорядженні автомобілі спeціально обладнані для використання в складних умовах. Вони придбані за державні кошти і призначені для покращення роботи служби державної охорони установ ПЗФ Мінприроди.

Загалом було придбано 20 транспортних одиниць. З ними державна служба охорони ПЗФ зможе ефективно реагувати на виникнення пожеж, незаконних рубок, забруднення територій, створення стихійних сміттєзвалищ, браконьєрства та інших порушень природоохоронного законодавства.

Це, до речі, пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів установам ПЗФ Мінприроди за останні 6 років.

Природні парки на Тернопільщині отримали новенькі авто від Міністерства екології (фото) Reviewed by on . Два національні природні парки у Тернопільській області поповнилися новеньким автомобілями «Рено Дастер». Їх передало Міністерство екології та природних ресурсі Два національні природні парки у Тернопільській області поповнилися новеньким автомобілями «Рено Дастер». Їх передало Міністерство екології та природних ресурсі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top