fbpx  
Home » Новини » Поліцейських Тернопільщини навчають копи із Канади (фото)

Поліцейських Тернопільщини навчають копи із Канади (фото)

16.03.2019 10:31 Категорія: Новини

копи_iз_Канади_(2)Навчальні курси для поліцейських за різними напрямками та спрямуваннями впродовж 2019 року запланувала провести Національна поліція спільно з Канадською поліцейською місією.

Іноземні гості розробили п’ять навчальних курсів для різних категорій слухачів, інформує сайт Національної поліції. Впродовж тижня шістнадцять правоохоронців Тернопільщини опановували Курс лідерства молодшого керівного складу груп реагування патрульної поліції.

- Ми сподіваємося, каже інструктор Канадської поліцейської місії в Україні ТрейсіКоглін, що побудували довгострокову дружбу з нашими українськими колегами. І ми віримо, що здобуті знання та почуте на лекціях вони зможуть використовувати у своїй подальшій кар’єрі.

Канадійські колеги організували не лише теоретичні навчання. Усе почуте тернопільські правоохоронці відпрацьовували ще й на практиці. Проте дане спілкування не проходило односторонньо. Українські правоохоронці також розповіли іноземним поліцейським про підхід до роботи, власні здобутки та досягнення.

- Ми за цей період часу розглянули різні ситуації, які можуть траплятися як в нашій буденній роботі, так і в їхній, як діяти в тій чи іншій ситуації. Багато отримали корисної інформації, яку будемо використовувати під час виконання службових обов’язків, – розповів Сергій Марчук – начальник сектору ГРПП Борщівського відділення поліції.

Правоохоронець каже, що різниця між поліцейськими України та Канади є не лише в менталітеті, але й в підході до завдань. Іноземні громадяни більш законослухняні і це набагато спрощує роботу людей у формі.

Тернопільські поліцейські отримали сертифікати про закінчення тижневих курсів і сподіваються, що на цьому співпраця не завершуватиметься.

копи_iз_Канади

копи_iз_Канади_(4)

копи_iз_Канади_(3)

 

Поліцейських Тернопільщини навчають копи із Канади (фото) Reviewed by on . Навчальні курси для поліцейських за різними напрямками та спрямуваннями впродовж 2019 року запланувала провести Національна поліція спільно з Канадською поліцей Навчальні курси для поліцейських за різними напрямками та спрямуваннями впродовж 2019 року запланувала провести Національна поліція спільно з Канадською поліцей Rating: 0

Додати коментар

scroll to top