fbpx  
Home » Економіка » Пенсіонери Тернопільщини додатково отримають 127 млн. гривень

Пенсіонери Тернопільщини додатково отримають 127 млн. гривень

10.03.2019 13:44 Категорія: Економіка Новини

пенсiяЗ 4 березня поточного року у Тернопільській області, як і в усій Україні, відбувається виплата перерахованих пенсій. Оновлення відбувається з урахуванням рівня середньої зарплати та інфляції. Такий перерахунок зробили вперше за останні 5 років. Пенсія зросте в середньому на 17%.

Перерахунок пенсій відбуватиметься автоматично. Що означає – нікому нікуди не треба звертатися щодо нових пенсійних нарахувань.

Всього, як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду у Тернопільській області Ігор Москалик під час наради у заступниці голови ТОДА Світлани Беспоповцевої, в області проведено перерахунків понад 258 тисячам пенсіонерів. Додаткові видатки на виплату пенсій складуть 127 млн. грн. в місяць.

Наразі Пенсійний фонд України перерахував майже 36,5 млн. грн. пенсій для жителів Тернопільщини.

Пенсіонери Тернопільщини додатково отримають 127 млн. гривень Reviewed by on . З 4 березня поточного року у Тернопільській області, як і в усій Україні, відбувається виплата перерахованих пенсій. Оновлення відбувається з урахуванням рівня З 4 березня поточного року у Тернопільській області, як і в усій Україні, відбувається виплата перерахованих пенсій. Оновлення відбувається з урахуванням рівня Rating: 0

Додати коментар

scroll to top