fbpx  
Home » Новини » Паспортний стіл у Тернополі переїхав (фото)

Паспортний стіл у Тернополі переїхав (фото)

04.03.2019 12:53 Категорія: Новини

дп документ паспортТернопільський Центр обслуговування громадян державного підприємства «Документ» змінив адресу.

Відтепер він працюватиме за адресою вул. Йосипа Сліпого, 7, торговельний центр «Атріум» по буднях з 9:00 до 18:00 (без перерви на обід), у суботу з 9:00 до 17:00.

Рішення про переїзд і модернізацію тернопільського «Паспортного сервісу» керівництво ДП «Документ» аргументувало сталим попитом містян на закордонні паспорти й бажанням покращити умови їхнього обслуговування.

Тепер, за словами керівництва, працівники зможуть прийняти на 100-150 людей більше щодня. У новому приміщенні, крім закордонних біометричних паспортів, можна буде оформити договір страхування, перекласти та апостилювати потрібні документи, отримати довідку про відсутність або наявність судимості.

Нагадаємо, шість років поспіль Центр обслуговування громадян державного підприємства «Документ» у Тернополі функціонував на вулиці Руська, 17.

дп документ (3)

дп документ (2)

дп документ (4)

дп документ (5)

дп документ (6)

Паспортний стіл у Тернополі переїхав (фото) Reviewed by on . Тернопільський Центр обслуговування громадян державного підприємства «Документ» змінив адресу. Відтепер він працюватиме за адресою вул. Йосипа Сліпого, 7, торго Тернопільський Центр обслуговування громадян державного підприємства «Документ» змінив адресу. Відтепер він працюватиме за адресою вул. Йосипа Сліпого, 7, торго Rating: 0

Додати коментар

scroll to top