fbpx  
Home » Новини » ОТГ на Тернопільщині отримала від програми DOBRE спецавтомобіль (фото)

ОТГ на Тернопільщині отримала від програми DOBRE спецавтомобіль (фото)

04.03.2019 15:17 Категорія: Новини

скалат_отг_смiттeвоз_(9)У Скалатській ОТГ тепер буде чистіше. Парк комунальної техніки поповнився новим транспортом.

Зокрема, спеціалізований автомобіль для вивезення твердих побутових відходівза понад 2 мільйони гривень придбали у рамках програми USAID DOBREщодо удосконалення послуги поводження з відходами. Окрім, того, держава купила грейдер, а громада – сміттєві баки. Так у Скалаті втілюється реформа децентралізації.

За словами директора програми Беррі Ріда, громади-партнери самостійно визначають напрямок співпраці для власного розвитку.

«Населення Скалатської громади обрало пріоритетними послуги з вивезення сміття та взяли на себе зобов’язання облаштувати 17 контейнерних майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів в усіх населених пунктах громади. Нам приємно бути частинкою цих покращень», – наголосив Беррі Рід.

скалат_отг_смiттeвоз_(6)

скалат_отг_смiттeвоз_(2)

скалат_отг_смiттeвоз_(3)

скалат_отг_смiттeвоз_(4)

скалат_отг_смiттeвоз_(8)

скалат_отг_смiттeвоз_(5)

ОТГ на Тернопільщині отримала від програми DOBRE спецавтомобіль (фото) Reviewed by on . У Скалатській ОТГ тепер буде чистіше. Парк комунальної техніки поповнився новим транспортом. Зокрема, спеціалізований автомобіль для вивезення твердих побутових У Скалатській ОТГ тепер буде чистіше. Парк комунальної техніки поповнився новим транспортом. Зокрема, спеціалізований автомобіль для вивезення твердих побутових Rating: 0

Додати коментар

scroll to top