fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині змагалися кращі парамедики України та світу (фото)

На Тернопільщині змагалися кращі парамедики України та світу (фото)

01.03.2019 11:08 Категорія: Новини

чемпіонат бригад екстреної допомоги (4)На Кременеччині відбувся IV-й Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі – 2019».

Чемпіонат тривав впродовж трьох днів. Взяти участь у ньому зголосились не лише вітчизняні, а й зарубіжні медики. Цього року свою професійну майстерність демонстрували понад 30 команд. Окрім бригад екстреної медичної допомоги з України прибули також представники з Республіки Польща, Литви, Сполучених Штатів Америки, Ізра́їлю та Молдови

Також, варто зазначити, що вже традиційно, до цього масштабного заходу долучились представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які виступили не лише співорганізаторами, але й долучились до безпосередньої участі. Зокрема, рятувальники демонстрували навики проведення аварійно-рятувальних робіт на етапі, з ліквідації наслідків ДТП та здійснювали екстрену евакуацію потерпілих, з допомогою рятувального гелікоптера ДСНС України Eurocopter EC145.

Але загальнокомандне перше місце на «Кременецьких медичних ралі» виборола команда Сумської області, друге – команда з Краматорська Донецької області, третє місце – колеги з Хмельниччини.

чемпіонат бригад екстреної допомоги (6)

чемпіонат бригад екстреної допомоги (7)

чемпіонат бригад екстреної допомоги (8)

чемпіонат бригад екстреної допомоги (9)

чемпіонат бригад екстреної допомоги (10)

чемпіонат бригад екстреної допомоги-

чемпіонат бригад екстреної допомоги

чемпіонат бригад екстреної допомоги (6)

чемпіонат бригад екстреної допомоги (5)

На Тернопільщині змагалися кращі парамедики України та світу (фото) Reviewed by on . На Кременеччині відбувся IV-й Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі – 2019». Чемпіо На Кременеччині відбувся IV-й Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі – 2019». Чемпіо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top