fbpx  
Home » Економіка » На Тернопільщині за пільговою ставкою розмитнили майже 7 тис. «євроблях»

На Тернопільщині за пільговою ставкою розмитнили майже 7 тис. «євроблях»

03.03.2019 10:55 Категорія: Економіка Новини

євробляхиУ п’ятницю, 22 лютого 2019 року завершився період дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Відтак всі декларації, які були подані декларантами з метою оформлення транспортного засобу особистого користування для вільного обігу та прийняті  Тернопільською митницею ДФС до 24.00 год. 22 лютого поточного року, відпрацьовані та оформлені із застосуванням пільгової ставки.

Про це повідомила начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

За її словами, з початку дії пільгового періоду, тобто з 25 листопада 2018 року Тернопільською митницею ДФС оформлено 6981 транспортний засіб. До бюджету сплачено 451 млн гривень.

«Відзначу, що з усієї кількості оформлених транспортних засобів, 4370 авто – це  так звані «євробляхи», які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За митне оформлення цих транспортних засобів їхні власники сплатили понад 270 млн гривень митних платежів», – додала Оксана Антонович.

У зв’язку із закінченням періоду дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5 вже 23 лютого 2019 року при митному оформленні транспортних засобів громадян акцизний податок стягується у повному обсязі, як це передбачено чинним законодавством.

Оксана Антонович також наголосила, що до 23 травня 2019 року митне оформлення транспортних засобів, щодо яких не дотримані строки та вимоги митних режимів тимчасового ввезення чи транзиту, здійснюватиметься за умови сплати митних платежів та добровільної сплати до Державного бюджету України коштів, у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 8 500 гривень. За таких умов особи звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої статтями 470, 481 та 485 Митного кодексу України за порушення митних правил. Починаючи з 24 травня 2019 року вступають у дію нові санкції щодо відповідальності за порушення строків та вимог митних режимів. Зокрема, при перевищенні строків перебування транспортних засобів особистого користування у митному режимі транзиту або тимчасового ввезення більш, ніж на 30 діб власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

На Тернопільщині за пільговою ставкою розмитнили майже 7 тис. «євроблях» Reviewed by on . У п’ятницю, 22 лютого 2019 року завершився період дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів на іноземній реєстрації. Відтак всі декларації, які б У п’ятницю, 22 лютого 2019 року завершився період дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів на іноземній реєстрації. Відтак всі декларації, які б Rating: 0

Додати коментар

scroll to top