fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині відкриють унікальну Ратушу, яку оздоблював Пінзель (фото)

На Тернопільщині відкриють унікальну Ратушу, яку оздоблював Пінзель (фото)

01.03.2019 12:53 Категорія: Новини

Бучацька Ратуша (3)Тривають ремонтні роботи зовні та всередині Бучацької Ратуші. Її реконструювали 10 років. Та лише зараз у роботах помітне пожвавлення. Зокрема, встановлюють плафони, стелиться паркет.

Додамо, що вже в березні будівлю можна буде використовувати за призначенням. Сюди планують перенести деякі експонати з місцевого художнього музею. Як повідомляла в прес-службі ОДА, проект фінансується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Роботи проводить Львівське спеціалізоване науково-реставраційне проектно-виробниче управління «Львів-Реставрація».

Реставрацію Бучацької Ратуші на Тернопільщині завершать до березня.

Бучацька Ратуша – унікальна пам’ятка архітектури середини XVIII століття. Вона належить до найвишуканіших в Україні будівель адміністративного призначення. Її сульптором був відомий в усьому світі Іоанн Пінзель.

Побудована в 1750-1751 роках двоповерхова пам’ятка з 1990-х років потребувала реконструкції.

Бучацька Ратуша

Бучацька Ратуша (2)

На Тернопільщині відкриють унікальну Ратушу, яку оздоблював Пінзель (фото) Reviewed by on . Тривають ремонтні роботи зовні та всередині Бучацької Ратуші. Її реконструювали 10 років. Та лише зараз у роботах помітне пожвавлення. Зокрема, встановлюють пла Тривають ремонтні роботи зовні та всередині Бучацької Ратуші. Її реконструювали 10 років. Та лише зараз у роботах помітне пожвавлення. Зокрема, встановлюють пла Rating: 0

Додати коментар

scroll to top