fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині сформують нові бригади парамедиків, які працюватимуть за світовими стандартами

На Тернопільщині сформують нові бригади парамедиків, які працюватимуть за світовими стандартами

15.03.2019 16:09 Категорія: Новини

сформуют__новi_бригади_парамедикiвУ Тернополі понад 20 першопрохідців складали практичний іспит для парамедиків — як надавати екстрену допомогу за сучасними стандартами. Їх підтримати приїхала в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона розповіла, що медики з різних областей з’їхалися до Тернополя, щоб перейняти досвід від іноземних інструкторів, які мають досвід роботи за світовими стандартами. Тренінг проводили інструктори з Америки, Польщі та Литви.

Навчання проходило 4 тижні, тому для доброго засвоєння нових стандартів медики одразу випробовували нові знання на практиці.

«Частина випускників групи стануть інструкторами, які вже цього літа навчатимуть своїх колег в Одеській, Вінницькій Донецькій, Полтавський, Тернопільській областях та м. Києві. Це пілотні регіони, які беруть участь у новій системі розвитку працівників екстреної допомоги», – зазначила Уляна Супрун.

Про це – лише початок підготовки майбутніх парамедиків, які працюватимуть в усій Україні.

сформуют__новi_бригади_парамедикiв_(2)

«Курс з підготовки інструкторів відбувається на базі Тернопільського державного медичного університету. Сьогодні також підписали меморандум між університетом, МОЗ України та Міжнародним комітетом Червоного хреста. Спільно сприятимемо підготовці майбутніх інструкторів, які стануть головним джерелом знань у пілотних областях.

Медики, які пройдуть тренінги, зможуть обійняти посади парамедиків та отримати нові умови праці, зокрема збільшену заробітну плату. У своїх областях вони сформують нові бригади парамедиків, які допомагатимуть людям з новою якістю.

Цей проект – відправна точка до надання екстреної допомоги за світовими стандартами по всій країні», – наголосила Супрун.

сформуют__новi_бригади_парамедикiв_(3)

сформуют__новi_бригади_парамедикiв

На Тернопільщині сформують нові бригади парамедиків, які працюватимуть за світовими стандартами Reviewed by on . У Тернополі понад 20 першопрохідців складали практичний іспит для парамедиків — як надавати екстрену допомогу за сучасними стандартами. Їх підтримати приїхала в У Тернополі понад 20 першопрохідців складали практичний іспит для парамедиків — як надавати екстрену допомогу за сучасними стандартами. Їх підтримати приїхала в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top