fbpx  
Home » Влада » На Тернопільщині ще одна громада стане більшою

На Тернопільщині ще одна громада стане більшою

06.03.2019 10:12 Категорія: Влада Новини

отг-Реформа децентралізації дозволила за останні три роки значно покращити життя у селах Тернопільської області. Населені пункти, де роками не було коштів на нові дороги, ремонти шкіл та відкриття садочків, отримали фінансову підтримку від держави.

Позитивні зміни реформи не можна не помітити. А тому ще одна сільська рада у Тернопільській області виявила бажання приєднатися до об’єднаної територіальної громади.

Йдеться про громаду села Літятин Бережанського району. Громада населеного пункту під час зборів прийняла добровільне рішення про вступ до Саранчуківської ОТГ.

Актив села також вже розробив декілька проектів, які планують втілити. Це, зокрема,проект щодо освітлення села, ремонту 500 м. тротуарної доріжки та будівництво спортивного залу.

Додамо, що наразі у складі Саранчуківської ОТГ 5 населених пунктів: Саранчуки, Вільховець, Котів, Рибники, Тростянець. Створена громада 29 жовтня 2017 року.

На Тернопільщині ще одна громада стане більшою Reviewed by on . Реформа децентралізації дозволила за останні три роки значно покращити життя у селах Тернопільської області. Населені пункти, де роками не було коштів на нові д Реформа децентралізації дозволила за останні три роки значно покращити життя у селах Тернопільської області. Населені пункти, де роками не було коштів на нові д Rating: 0

Додати коментар

scroll to top