fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині розпочали будувати ще одну сучасну амбулаторію (фото)

На Тернопільщині розпочали будувати ще одну сучасну амбулаторію (фото)

22.03.2019 10:16 Категорія: Новини

амбулаторія збараж (2)У рамках медичної реформи на Тернопільщині триває робота над будівництвами сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Роботи вже розпочали у Збаражі на умовах співфінансування (90% за рахунок державного бюджету та 10% – з місцевого бюджету).

Додамо, що будівництво АЗПСМ у Збаразькому районі також відбудеться у с. Базаринці. Загалом на Тернопільщині буде збудовано 19 таких амбулаторій

Нагадаємо, днями у області після реконструкції відкрили сучасну медичну амбулаторію. Вона знаходиться у с. Великі Гаї Тернопільського району, що є центром Велико-Гаївської ОТГ.

амбулаторія збараж

амбулаторія збараж (6)

амбулаторія збараж (4)

амбулаторія збараж (3)

На Тернопільщині розпочали будувати ще одну сучасну амбулаторію (фото) Reviewed by on . У рамках медичної реформи на Тернопільщині триває робота над будівництвами сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Роботи вже розпочали у Зба У рамках медичної реформи на Тернопільщині триває робота над будівництвами сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Роботи вже розпочали у Зба Rating: 0

Додати коментар

scroll to top