fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині колишній безробітний відкрив власний бізнес

На Тернопільщині колишній безробітний відкрив власний бізнес

12.03.2019 14:34 Категорія: Новини

безробiтний_бiзнес_(3)Анатолій Демчак, житель Монастириського району, звернувся до районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості у пошуку роботи, де дізнався про можливість відкрити власний бізнес.

Ця ідея його зацікавила. Маючи професію інженера-механіка і досвід роботи начальником відділу маркетингу на великому державному підприємстві, чоловік мріяв працювати самостійно, зокрема виготовляти та встановлювати металопластикові вікна і двері з профілів провідних світових виробників.

Відвідавши інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?» та набувши необхідних знань із ведення власної справи на курсах цільового призначення за напрямком «Менеджмент малого підприємництва», Анатолій склав та успішно захистив бізнес-план, отримав  допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

«Основна філософія мого бізнесу – якісні вироби та врахування індивідуальних потреб клієнта. Завжди запитую, чого саме він потребує від виробу, наприклад: шумоізоляція, сонцезахист, максимальна теплоізоляція, функціональність, протизламність, ексклюзивність, дизайн, тощо, аби клієнт не переплачував за функції, які йому не потрібні, – розповідає Анатолій. – А ще – навчаю краян грамотно обирати металопластикові вікна і двері».

На сьогоднішній день Анатолій Демчак вже працює й у ролі роботодавця – забезпечив роботою двох найманих працівників.

безробiтний_бiзнес_(2)

безробiтний_бiзнес

На Тернопільщині колишній безробітний відкрив власний бізнес Reviewed by on . Анатолій Демчак, житель Монастириського району, звернувся до районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості у пошуку роботи, де дізнався про можливі Анатолій Демчак, житель Монастириського району, звернувся до районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості у пошуку роботи, де дізнався про можливі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top