fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині «із нуля» створили сучасну медамбулаторію

На Тернопільщині «із нуля» створили сучасну медамбулаторію

07.03.2019 09:31 Категорія: Новини

скалат амбулаторіяМайже 11 тисяч мешканців Скалатської громади уже обрали собі сімейного лікаря. З жовтня минулого року Скалатська амбулаторія підписала угоду із Національною службою здоров’я. За словами керівника амбулаторії Арсена Луківа, за цей час практично «з нуля» створена лабораторія, де безкоштовно здійснюються  найнеобхідніші дослідження.

Окрім цього, закуплені усі необхідні реактиви та витратні матеріали, придбані отоофтальмоскопи, кардіограф, пульсоксиметри, термостат та інше медичне обладнання для амбулаторії. Як повідомляє прес-служба обласної ради, має заклад і набори медикаментів для невідкладної медичної допомоги.

У Скалатській амбулаторії використовують сучасні електронні інформаційні технології. Пацієнти можуть он-лайн укласти декларацію із лікарем чи записатися на прийом, активно запроваджуються електронні карточки та електронні направлення.

Сімейний лікар, а таких в Скалатській амбулаторії дев’ять, отримує при оптимальній кількості підписаних декларацій до 20 тисяч гривень (це уже з вирахуваними податками та зборами), помічник сімейного лікаря – до 8-ми. Як наголосив керівник амбулаторії, помічники сімейного лікаря  є у кожному селі громади.

Щомісяця у Скалатську амбулаторію надходить з Національної служби здоров’я понад півмільйона гривень. Після виплати заробітної плати персоналу, залишається ще до 80 тисяч гривень вільних коштів, які заклад може використовувати для покращення матеріально-технічної бази.

На Тернопільщині «із нуля» створили сучасну медамбулаторію Reviewed by on . Майже 11 тисяч мешканців Скалатської громади уже обрали собі сімейного лікаря. З жовтня минулого року Скалатська амбулаторія підписала угоду із Національною слу Майже 11 тисяч мешканців Скалатської громади уже обрали собі сімейного лікаря. З жовтня минулого року Скалатська амбулаторія підписала угоду із Національною слу Rating: 0

Додати коментар

scroll to top