fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині чоловік облаштував енергонезалежний будинок (відео)

На Тернопільщині чоловік облаштував енергонезалежний будинок (відео)

25.03.2019 12:02 Категорія: Новини

сесВіталій Тененьський з села Чернихівці Збаразького району встановив сонячні панелі на даху власного будинку і на городі.

Зараз у нього домашня сонячна електростанція на 30 кіловат. Її облаштував у червні 2015 року. Віталій розповідає, що на встановлення сонячної електростанції витратив 25 тисяч доларів. Сума окупилися йому за чотири роки. Оскільки Віталій один із перших перейшов на сонячну енергетику, то має один із найвищих “зелених тарифів”, інформує Т1 Новини .

Аби заробляти на сонячній енергії, потрібно дуже уважно поставитися до вибору панелей, застерігають експерти. Неякісне обладнання може обернутися значними витратами в майбутньому. Тож слід обирати лише перевірених виробників, які дають гарантію та відповідають за якість панелей.

Дуже важливо врахувати сам проект будівництва сонячної електростанції Зелений тариф в Україні запровадили 11 років тому. Громадяни купують та монтують сонячні батареї, вітряки та інші альтернативні електростанції. А держава зобов’язалася купувати в них залишки енергії.

На Тернопільщині чоловік облаштував енергонезалежний будинок (відео) Reviewed by on . Віталій Тененьський з села Чернихівці Збаразького району встановив сонячні панелі на даху власного будинку і на городі. Зараз у нього домашня сонячна електроста Віталій Тененьський з села Чернихівці Збаразького району встановив сонячні панелі на даху власного будинку і на городі. Зараз у нього домашня сонячна електроста Rating: 0

Додати коментар

scroll to top