fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині 4 громади отримають пожежні автомобілі

На Тернопільщині 4 громади отримають пожежні автомобілі

15.03.2019 10:13 Категорія: Новини

дснсГоловам чотирьох об’єднаних територіальних громад Тернопільщини урочисто вручили сертифікати на отримання чотирьох пожежних автоцистерн, на базі ЗІЛ, що раніше перебували на озброєнні підрозділів Управління ДСНС Тернопільщини.

Зазначимо, що техніку, яка вивільняється передадуть для розвитку місцевих пожежних команд на території об’єднаних територіальних громад області.

Сертифікати отримали Підволочиська ОТГ, Васильковецька ОТГ (Гусятинський р-н), Золотниківська ОТГ (Теребовлянський р-н) та Саранчуківська ОТГ (Бережанський р-н).

Під час передачі техніки Віктор Маслей відзначив: «Беручи до уваги позитивний Європейський досвід, Управлінням прийнято рішення про передачу, до органів місцевого самоврядування пожежних автомобілів, що вивільняються в процесі оновлення парку техніки в державних пожежно-рятувальних частинах. Дана техніка використовуватиметься для надання послуг населенню об’єднаних територіальних громад при гасінні пожеж, рятуванні людей і допомозі у надзвичайних ситуаціях». Також він висловив упевненість, що відтепер ці автомобілі так само надійно слугуватимуть працівникам місцевих пожежних команд, як і раніше професійним рятувальникам.

дснс цистерни отг2

На Тернопільщині 4 громади отримають пожежні автомобілі Reviewed by on . Головам чотирьох об’єднаних територіальних громад Тернопільщини урочисто вручили сертифікати на отримання чотирьох пожежних автоцистерн, на базі ЗІЛ, що раніше Головам чотирьох об’єднаних територіальних громад Тернопільщини урочисто вручили сертифікати на отримання чотирьох пожежних автоцистерн, на базі ЗІЛ, що раніше Rating: 0

Додати коментар

scroll to top