fbpx  
Home » Новини » На жителів Чорткова очікують зміни

На жителів Чорткова очікують зміни

27.03.2019 11:01 Категорія: Новини

ваділаторЗ квітня цього року у чортківських маршрутках можна буде розрахуватись банківською карткою.

Міський голова Чорткова Володимир Шматько підписав меморандум про співпрацю з керівником міжнародної платіжної системи MasterCard в Україні та Молдові Інгою Андрієвою. Завдяки угоді Чортків безкоштовно отримає 10 валідаторів та програмне забезпечення.

Також  між міським головою та керівником обласного управління «Ощадбанку» Ярославом Соляром підписано меморандум, згідно з яким Чортків отримає карти для пільговиків і банківське обслуговування для власників автобусів. Кожен пільговик отримає «Картку чортківчанина» безкоштовно.

Маючи цю картку, чортківські пільговики зможуть здійснювати оплату за проїзд без купонів, котрі раніше потрібно було отримувати у міській раді. Також всі мешканці чи гості міста зможуть розраховуватись у чортківських маршрутках без готівки – лише приклавши свою банківську карту, котра підтримує Visa чи MasterCard.

До слова, на відшкодування пільгового перевезення у рік витрачається приблизно 1 млн 300 тис. грн з міського бюджету.

Всі легальні автобуси та буси, які працюють на маршрутах міста, мають бути обладнані такими валідаторами до 1 квітня.

На жителів Чорткова очікують зміни Reviewed by on . З квітня цього року у чортківських маршрутках можна буде розрахуватись банківською карткою. Міський голова Чорткова Володимир Шматько підписав меморандум про сп З квітня цього року у чортківських маршрутках можна буде розрахуватись банківською карткою. Міський голова Чорткова Володимир Шматько підписав меморандум про сп Rating: 0

Додати коментар

scroll to top