Home » ­ » Мер Тернополя встановив рекорд із зарплати (інфографіка)

Мер Тернополя встановив рекорд із зарплати (інфографіка)

06.03.2019 12:56 Категорія: ­ Влада Економіка Новини 1 коментар

надалЕксперти тернопільського «Демальянсу» проаналізували розмір заробітних плат голів обласних центрів країни, щоб наочно продемонструвати на скільки великий дисбаланс їхніх офіційних доходів.

Як виявилося, за обсягом коштів, які отримує на посаді, Надал опинився серед лідерів рейтингу заробітків серед міських голів країни. Так, у мера Тернополя заробітна плата у 9,7 рази перевищує середню зарплату в регіоні.

Загалом лідерам рейтингу стали міські голови Запоріжжя Володимир Буряк, Тернополя Сергій Надал і Черкас Анатолій Бондаренко. Мер Запоріжжя у 2018 році заробив 840 609 грн, Тернополя – 813 832 грн і Черкас – 744 564 грн.

Також порівняли співвідношення зарплат міських голів обласних центрів і середньостатистичні у регіонах, де вони працюють.

«Розміру середніх заробітних плат по містах України (окрім Києва) у відкритих джерелах ми не знайшли, тому використали інформацію по відповідних областях. Заради справедливості зазначимо, що в рейтингу немає мерів Харкова, Чернівців та Луцька, оскільки мерія Харкова не виконала норму закону і надала лише оклад мера, а у двох інших містах відсутні голови міст. У Кропивницькому, за заявою мера, його заробітна плата виплачується малозабезпеченим громадянам міста. У результаті беззаперечним лідером в Україні став мер Тернополя п. Надал з показником 9,7 – саме в стільки раз зарплата мера перевищує середню по регіону», – повідомив представник «Демальянсу» Олег Синовець.

надал_зп

надал_зп_(3)

Мер Тернополя встановив рекорд із зарплати (інфографіка) Reviewed by on . Експерти тернопільського «Демальянсу» проаналізували розмір заробітних плат голів обласних центрів країни, щоб наочно продемонструвати на скільки великий дисбал Експерти тернопільського «Демальянсу» проаналізували розмір заробітних плат голів обласних центрів країни, щоб наочно продемонструвати на скільки великий дисбал Rating: 0

Коментарі (1)

  • Катерина

    “Свободівці” себе ніколи не образять.

Додати коментар

scroll to top