Home » ­ » Китайська компанія збудує на Тернопільщині потужний елеватор

Китайська компанія збудує на Тернопільщині потужний елеватор

14.03.2019 12:04 Категорія: ­ Новини

зерносховищеУ селі Скорики Підволочиського району відбулися перемовини з представниками китайської компанії «Cofco». Під час зустрічі сторони обговорювали можливість будівництва елеваторів для зберігання зерна на території області.

Як повідомив представник компанії «Cofco» Пенг Мінуей, їхня команда вже інвестувала споруди для зберігання та обробки зерна в Миколаєві та Одесі.

«Ми є дочірньою компанією COFCO Corporation і працюємо у різних напрямках. Зокрема, це вирішення питань щодо зберігання зерна, співфінансування зерносховищ, залучення інвестицій. Ми зацікавлені у створенні спільного проекту з Тернопільською областю», – акцентував гість.

Як зазначив в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ТОДА Володимир Стахів, зараз вже напрацьовано 10 проектів щодо будівництва зерносховищ, загальна ємкість яких становить 250 тисяч тонн. Присутні домовились про те, що представники фірми «Cofco» зможуть з ними ознайомитися та разом з представниками ТОДА обрати оптимальні варіанти співпраці, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Додамо, що ккитайська зернова корпорація COFCO Corporation – один з найбільших виробників, переробників і трейдерів сільськогосподарської продукції. Вона має представництва в більш ніж 140 країнах по всьому світу і володіє глобальною торгівельною мережею, потужностями для виробництва, зберігання і логістики сільгосппродукції.

Китайська компанія (6)

Китайська компанія збудує на Тернопільщині потужний елеватор Reviewed by on . У селі Скорики Підволочиського району відбулися перемовини з представниками китайської компанії «Cofco». Під час зустрічі сторони обговорювали можливість будівн У селі Скорики Підволочиського району відбулися перемовини з представниками китайської компанії «Cofco». Під час зустрічі сторони обговорювали можливість будівн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top