fbpx  
Home » Новини » Кожна родина Тернопільщини зможе запропонувати свої зміни до проекту розвитку області

Кожна родина Тернопільщини зможе запропонувати свої зміни до проекту розвитку області

13.03.2019 11:56 Категорія: Новини

тернопільщина1На Тернопільщині завершили роботу над першим етапом підготовки перспективних планів розвитку громад на 2019-2021 рр.

Результатом роботи стала дорожня карта розвитку Тернопільщини, до якої включили понад 300 проектів.

На карту нанесено інформацію про проекти – школи, лікарні, інженерні мережі, спортивні споруди, дороги та інші об’єкти, які планується побудувати, або реконструювати. Об’єкти регіонального розвитку, які є важливими для регіону, напрацювали спільно під час засідань відповідних рад у кожному районі та населеному пункті. Водночас, їх відібрали, враховуючи особливості та потреби області. Їх планують реалізувати у наступні три роки.

Крім того, карту супроводжує буклет зі звітом досягнень регіону за 2014-2018 рр. і стратегічними планами перспективного розвитку.

Для того, щоб до процесу визначення стратегії розвитку області долучилася максимальна кількість жителів, уже невдовзі кожна родина отримає конверт «Рада регіонального розвитку» за підписом Президента України Петра Порошенка. У цьому конверті буде представлена карта області із визначеними для реалізації об’єктами у галузях освіти, медицини, інфраструктури, туризму тощо, на які держава знайде можливість співфінансування. А це відновлення роботи Тернопільського аеропорту, будівництво палаців спорту у Тернополі та Великих Гаях, вжиття екологічних заходів, спрямованих на будівництво очисних споруд, будівництво доріг, реконструкція замків, завершення будівництва Водної арени Тернопіль тощо. Крім того, буде буклет з інформацією про те, що уже зроблено впродовж 2014-2018 років, зазначили у прес-службі облдержадміністрації.

Також у конверті буде анкета із зворотною адресою і кожен зможе надіслати свої пропозиції.

Кожна родина Тернопільщини зможе запропонувати свої зміни до проекту розвитку області Reviewed by on . На Тернопільщині завершили роботу над першим етапом підготовки перспективних планів розвитку громад на 2019-2021 рр. Результатом роботи стала дорожня карта розв На Тернопільщині завершили роботу над першим етапом підготовки перспективних планів розвитку громад на 2019-2021 рр. Результатом роботи стала дорожня карта розв Rating: 0

Додати коментар

scroll to top