fbpx  
Home » Новини » Копію Чудотворної ікони із Зарваниці коронує Папа Римський (фото)

Копію Чудотворної ікони із Зарваниці коронує Папа Римський (фото)

28.03.2019 09:29 Категорія: Новини

ікона у ватикані28 березня у Ватикані коронують копію чудотворної ікони Розп’ятого Спасителя із Зарваниці.

Після почитання її Святішим Отцем Папою Римським, ікона перебуватиме в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці міста Тернополя з 1 по 6 квітня, а потім її повернуть назад до Зарваниці.

Зазначимо, що Ікона Христа Розп’ятого у Зарваниці відома багатьма дивами. Вона була знайдена мешканцем Зарваниці у 1728 році. У 1742 році вона була визнана чудотворною та коронована митрополитом Атанасієм Шептицьким. Проте під час Другої світової війни образ зник, і лише минулого року у старій будівлі в Зарваниці була віднайдена її частина.

З ініціативи архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка) для віднови культу почитання ікони було створено копію, яку намалював іконописець Володимир Свідерський.

ca2

ca1

ca3ca6

Копію Чудотворної ікони із Зарваниці коронує Папа Римський (фото) Reviewed by on . 28 березня у Ватикані коронують копію чудотворної ікони Розп’ятого Спасителя із Зарваниці. Після почитання її Святішим Отцем Папою Римським, ікона перебуватиме 28 березня у Ватикані коронують копію чудотворної ікони Розп’ятого Спасителя із Зарваниці. Після почитання її Святішим Отцем Папою Римським, ікона перебуватиме Rating: 0

Додати коментар

scroll to top