fbpx  
Home » Економіка » Гройсман розповів, скільки тернополяни платять за опалення (відео)

Гройсман розповів, скільки тернополяни платять за опалення (відео)

13.03.2019 11:16 Категорія: Економіка Новини

опаленняяПрем’єр-міністр Володимир Гройсман, пояснив, чому ціна на газ – однакова для всіх теплопостачальних організацій, а тарифи на тепло у різних містах – різні.

«Ціна на газ для теплокомуненерго однакова по всій країні. Але коли ми дивимось на тарифи на тепло у різних містах України, бачимо велику різницю.

Наприклад, вартість 1 Гкал тепла в Івано-Франківську складає 1312 грн, у Тернополі – 1249 грн, у Києві – 1317 грн. Але в Луцьку чомусь вже 1847 грн, у Кропивницькому – 1852 грн.

Різниця складає близько 400-500 грн. Тому і виходить, що ціна на газ однакова, а люди отримують зовсім різні цифри у своїх платіжках.

Вартість тепла, гарячої води, зокрема залежить від ефективності місцевої влади. Саме на рівні муніципалітетів вирішується, чи ремонтувати мережі, чи модернізувати котельні, як мінімізувати втрати.

У кожному місті має бути чітка стратегія зниження споживання газу, щоб люди сплачували справедливі суми за комунальні послуги», – зазначив Гройсман.

Гройсман розповів, скільки тернополяни платять за опалення (відео) Reviewed by on . Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пояснив, чому ціна на газ – однакова для всіх теплопостачальних організацій, а тарифи на тепло у різних містах – різні. «Цін Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пояснив, чому ціна на газ – однакова для всіх теплопостачальних організацій, а тарифи на тепло у різних містах – різні. «Цін Rating: 0

Додати коментар

scroll to top