fbpx  
Home » Новини » Експерт з 20-річним досвідом навчатиме поліцейських Тернополя мистецтву ведення переговорів

Експерт з 20-річним досвідом навчатиме поліцейських Тернополя мистецтву ведення переговорів

02.03.2019 11:55 Категорія: Новини

мистецтву_ведення_переговорiвЗа програмою підготовки професійних переговорників та медіаторів у центрі «HolmesVSMoriarty» навчатимуться 10 поліцейських. Проект розпочне роботу на базі Детективного агентства «Холмс».

Нав­чання триватиме два з половиною роки і після складання іспитів правоохоронці отримають сертифікат професійного переговорника. Переговорник – це незамінна людина під час перемовин у бізнесі, політиці, на війні, у складних ситуаціях та особистісних стосунках тощо.

Створення навчального центру «Holmes VS Moriarty» – це спільний проект тернопільських детективів і відомого перемовника з 20-річним досвідом Вадима Рахліса. Як інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області., вперше йо­го реалізовують на Західній Ук­раїні.

– Вміння конструктивно вести перемовини – важлива складова у роботі правоохоронців, – розповідає засновник детективного агентства «Холмс» Василь Мокрицький. – У нас поліцейські матимуть можливість навчитися правильно вирішувати конфліктні ситуації, вести перемовини зі злочинцями, бути тим, хто здійснює ключову роль у діалозі, а не тим, кого ведуть, розпізнавати маніпуляції та нівелювати їх. Слово – це зброя і ним потрібно вміти правильно користуватися.

Заняття проводитиме сертифікований тренер Вадим Рахліс – професійний переговорник та сертифікований медіатор Євросоюзу, експерт зі звільнення заручників. Він ділитиметься із поліцейськими свої­ми знаннями і навиками. Теоретичну інформацію учасники закріплюватимуть на практичних заняттях, шляхом моделювання різноманітних ситуацій, наближених до реальних, відпрацювання алгоритму дій. Завершальним етапом навчання стануть іспити в Болгарії перед компетентною комісією та отримання сертифіката.

– Переговорник – це і професія, і мистецтво, – переконаний Вадим Рахліс. – Вірю, що в Тернополі вдасться успішно втілити цей проект і ми з гордістю будемо представляти тернопільських переговорників. Ми підготуємо перших професійних переговорників у Західній Україні.

Для правоохоронців навчання  буде безкоштовним. Разом з поліцейськими здобути фах переговорника зможуть усі бажаючі – діти, підлітки, дорослі.

мистецтву_ведення_переговорiв_(2)

 

Експерт з 20-річним досвідом навчатиме поліцейських Тернополя мистецтву ведення переговорів Reviewed by on . За програмою підготовки професійних переговорників та медіаторів у центрі «HolmesVSMoriarty» навчатимуться 10 поліцейських. Проект розпочне роботу на базі Детек За програмою підготовки професійних переговорників та медіаторів у центрі «HolmesVSMoriarty» навчатимуться 10 поліцейських. Проект розпочне роботу на базі Детек Rating: 0

Додати коментар

scroll to top