За програмою підготовки професійних переговорників та медіаторів у центрі «HolmesVSMoriarty» навчатимуться 10 поліцейських. Проект розпочне роботу на базі Детективного агентства «Холмс».
Навчання триватиме два з половиною роки і після складання іспитів правоохоронці отримають сертифікат професійного переговорника. Переговорник – це незамінна людина під час перемовин у бізнесі, політиці, на війні, у складних ситуаціях та особистісних стосунках тощо.
Створення навчального центру «Holmes VS Moriarty» – це спільний проект тернопільських детективів і відомого перемовника з 20-річним досвідом Вадима Рахліса. Як інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області., вперше його реалізовують на Західній Україні.
– Вміння конструктивно вести перемовини – важлива складова у роботі правоохоронців, – розповідає засновник детективного агентства «Холмс» Василь Мокрицький. – У нас поліцейські матимуть можливість навчитися правильно вирішувати конфліктні ситуації, вести перемовини зі злочинцями, бути тим, хто здійснює ключову роль у діалозі, а не тим, кого ведуть, розпізнавати маніпуляції та нівелювати їх. Слово – це зброя і ним потрібно вміти правильно користуватися.
Заняття проводитиме сертифікований тренер Вадим Рахліс – професійний переговорник та сертифікований медіатор Євросоюзу, експерт зі звільнення заручників. Він ділитиметься із поліцейськими своїми знаннями і навиками. Теоретичну інформацію учасники закріплюватимуть на практичних заняттях, шляхом моделювання різноманітних ситуацій, наближених до реальних, відпрацювання алгоритму дій. Завершальним етапом навчання стануть іспити в Болгарії перед компетентною комісією та отримання сертифіката.
– Переговорник – це і професія, і мистецтво, – переконаний Вадим Рахліс. – Вірю, що в Тернополі вдасться успішно втілити цей проект і ми з гордістю будемо представляти тернопільських переговорників. Ми підготуємо перших професійних переговорників у Західній Україні.
Для правоохоронців навчання буде безкоштовним. Разом з поліцейськими здобути фах переговорника зможуть усі бажаючі – діти, підлітки, дорослі.