fbpx  
Home » Новини » Дві сім’ї з Тернопільщини отримають допомогу на розширення власних міні-ферм

Дві сім’ї з Тернопільщини отримають допомогу на розширення власних міні-ферм

12.03.2019 16:09 Категорія: Новини

заробiтчани_фермаДва особисті селянські господарства Тернопільської області виявили бажання долучитися до проекту «Відкриття сімейних молочних ферм». Даний проект передбачає підтримку тих, хто хоче відкрити власну міні-ферму з 10 корів, і направлений на розвиток дрібного та середнього фермерства, створення нових робочих місць, виробництва якісної молочної продукції.

Йдеться, зокрема, про сімейну пару із Заліщицького району, яка вже має власних чотирьох корів, та селянське господарство у селі Попівці Кременецькому районі, яке на даний час має 9 корів і планує збільшувати поголів’я.

Ці селянські господарства отримають допомогу від ТОВ «УкрМілкІнвест», яке має можливість інвестувати кошти в будівництво або реконструкцію приміщення, придбання ВРХ, обладнання, здійснює повний технологічний супровід

ТОВ «УкрМілкІнвест» є одним із найбільших молочних господарств Рівненщини (1500 голів ВРХ, сучасні технології тваринництва) та є ініціатором проекту «Відкриття сімейних молочних ферм», який здійснюється за прикладом реалізованого у Львівській області спільного проекту Львівської аграрної дорадчої служби та Уряду Канади.

Дві сім’ї з Тернопільщини отримають допомогу на розширення власних міні-ферм Reviewed by on . Два особисті селянські господарства Тернопільської області виявили бажання долучитися до проекту «Відкриття сімейних молочних ферм». Даний проект передбачає під Два особисті селянські господарства Тернопільської області виявили бажання долучитися до проекту «Відкриття сімейних молочних ферм». Даний проект передбачає під Rating: 0

Додати коментар

scroll to top