fbpx  
Home » Новини » До уваги водіїв: на ще двох дорогах Тернопільщини запрацювала відеофіксація швидкості руху автомобілів

До уваги водіїв: на ще двох дорогах Тернопільщини запрацювала відеофіксація швидкості руху автомобілів

25.03.2019 10:08 Категорія: Новини

TruCamПатрульна поліція Тернопільської області отримала ще два пристрої TruCam для вимірювання швидкості руху автомобілів.

Так, від сьогодні, 25 березня, прилади поставлять на ще двох напрямках в межах Тернопільської області: Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка та Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.

Додамо, що патрульні вестимуть спостереження виключно з узбіччя дороги. Там буде знаходитися припаркований службовий автомобіль з включеними проблисковими маяками синього кольору. Про використання TruCam будуть повідомляти встановлені дорожні знаки 5.70, які попереджатимуть водіїв про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень Правил дорожнього руху.

Нагадаємо, із 3 грудня відеофіксація порушень ПДР запрацювала на дорозі міжнародного значення М – 09 «Тернопіль-Львів-Рава-Руська» на ділянці 1-35 км.

Довідка

Згідно частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень; Згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

TruCam

До уваги водіїв: на ще двох дорогах Тернопільщини запрацювала відеофіксація швидкості руху автомобілів Reviewed by on . Патрульна поліція Тернопільської області отримала ще два пристрої TruCam для вимірювання швидкості руху автомобілів. Так, від сьогодні, 25 березня, прилади пост Патрульна поліція Тернопільської області отримала ще два пристрої TruCam для вимірювання швидкості руху автомобілів. Так, від сьогодні, 25 березня, прилади пост Rating: 0

Додати коментар

scroll to top