fbpx  
Home » Влада » До другого туру президентських виборів проходять Порошенко і Зеленський

До другого туру президентських виборів проходять Порошенко і Зеленський

21.03.2019 13:17 Категорія: Влада Новини

вибориДо другого туру президентських виборів в Україні виходять кандидати в президенти Петро Порошенко і Володимир Зеленський.

Про це свідчать дані соцопитування Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS.

Опитування проходило 9 по 14 березня 2019 року у всіх регіонах країни, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. У ньому взяло участь 2000 респондентів. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%.

Так, найбільшу підтримку населення серед тих, хто обов’язково візьме участь у голосуванні, отримав би Володимир Зеленський (20,36%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 14,41%. За Юлію Тимошенко готові відати свій голос 10,08% респондентів.

При цьому, згідно з дослідженням, найбільш ймовірними переможцями виборів більша частина респондентів вважає Петра Порошенка (25,5%) або Володимира Зеленського (25,1%). Показник віри в перемогу Юлії Тимошенко майже вдвічі менший – 12,5%. Решту кандидатів отримали дуже низькі відсотки за показником “ймовірний переможець виборів”.

Зазначимо також, що близько 25,7% виборців на даний момент ще не знають, за кого голосувати (серед тих, хто піде на вибори).

Згідно з опитуванням, яке проводилося з 9 по 14 березня 2019 року, близько 77,4% українців стверджують, що обов’язково будуть голосувати на майбутніх виборах президента України 31 березня. Вагаються у своїх намірах прийти на виборчі дільниці в день голосування 12,1% опитаних. Близько 10,6% респондентів впевнені, що не будуть голосувати.

sotsis

Джерело: Прямий

До другого туру президентських виборів проходять Порошенко і Зеленський Reviewed by on . До другого туру президентських виборів в Україні виходять кандидати в президенти Петро Порошенко і Володимир Зеленський. Про це свідчать дані соцопитування Цент До другого туру президентських виборів в Україні виходять кандидати в президенти Петро Порошенко і Володимир Зеленський. Про це свідчать дані соцопитування Цент Rating: 0

Додати коментар

scroll to top