fbpx  
Home » Влада » Чи збережеться українська держава, якщо у другий тур виборів вийдуть Тимошенко і Зеленський?

Чи збережеться українська держава, якщо у другий тур виборів вийдуть Тимошенко і Зеленський?

05.03.2019 09:28 Категорія: Влада Новини 3 коментарі

ювтЩо ближче до виборів, то більшою стає частка українців, які не можуть визначитися з кандидатом, за якого голосуватимуть. Хто переможе на виборах, поки не можуть дійти думки ні політологи, ні політики, ні різноманітні соцопитування. Адже передбачити електоральні настрої українців у нинішній ситуації якщо не неможливо, то вкрай складно.

Хто переможе, як ми вже зазначили, невідомо, але найбільші шанси, якщо вірити тим самим соцопитуванням, стати Главою держави мають три кандидати: діючий Президент Петро Порошенко, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко і шоумен Володимир Зеленський.

Із названих кандидатів до другого туру можуть пройти різні пари потенційних президентів: Порошенко-Тимошенко, Порошенко-Зеленський чи Тимошенко-Зеленський.

Якщо повернутися до початку наших роздумів, а саме про майбутню територіальну цілісність і безпеку країни, то логічним визріває питання: чи можливі вони при «розкладі» Тимошенко-Зеленський у другому туру виборів. Судячи із фактів, на жаль, скоріш за все, що ні. У Зеленського наразі немає чіткої політичної програми, не те що дій у випадку російської агресії. А така «спокуса» у Путіна може виникнути, поки шоумен, який не має політичного досвіду, намагатиметься ввійти у курс справ та збагнути, що робити далі. Завершити війну із Росією кіношний «слуга народу» пропонує шляхом переговорів із Росією за участі США та Великої Британії. Але навряд чи його «зуб даю» та роль президента-реформатора, яку він грає на телебаченні, будуть достатніми, щоб вирішити цю проблему у такий критичний момент для української історії.

Що стосується Тимошенко, то, думаємо, ні для кого не є таємницею безліч фактів, які свідчать, що вона працює на користь Кремля. І «Новий курс» Леді Ю лише створює видимість, що вона захищає інтереси України. Згадаймо хоча б і недавній факт, коли рік тому Саакашвілі, Тимошенко та інша братія радісно витерли ноги об державний кордон України на пропускному пункті «Шегині». Згадаймо також обіцянки Леді Ю створити професійну армію, в результаті якої її просто скоротили на третину і військове майно активно продавали «наліво».

Ну а її просто цинічні білборди про «новий курс миру», у яких Тимошенко виправдовує Росію та захищає нашого найлютішого ворога, говорять самі за себе. Тому її перемога на виборах Президента може стати початком кінця для української Незалежності.

Якщо ж говорити про ймовірність виходу у другий тур «дуетів» Порошенко-Тимошенко чи Порошенко-Зеленський, то очевидно, що перевага у руках нинішнього президента, якщо судити з точку зору безпеки країни.

Чому українці можуть віддати свої голоси Порошенко? Ну хоча б тому, що для Путіна Порошенко – ворог №1. Також беззаперечним є той факт, що протягом першої каденції Петро Порошенко докладав максимальні зусилля ради збереження держави. А оголошення ним воєнного стану у зв’язку із конфліктом в Азовському морі і отримання Томосу Православною церквою України підтвердили його патріотичність не на словах, а на ділі.

Звісно, у Порошенка як головнокомандувача були і помилки, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить. Тому, кого ми захочемо бачити Президентом – керівником країни, послом на міжнародній арені, гарантом конституції та поборником незалежності – обирати нам. Але і відповідати також нам.

Чи збережеться українська держава, якщо у другий тур виборів вийдуть Тимошенко і Зеленський? Reviewed by on . Що ближче до виборів, то більшою стає частка українців, які не можуть визначитися з кандидатом, за якого голосуватимуть. Хто переможе на виборах, поки не можуть Що ближче до виборів, то більшою стає частка українців, які не можуть визначитися з кандидатом, за якого голосуватимуть. Хто переможе на виборах, поки не можуть Rating: 0

Коментарі (3)

 • М.Мяз

  Песня спикера – м/ф “Приключения клептомана Кравкучющянпорохунгеля”

  Сочту я за честь
  Пред вами зачесть
  Прекрасную эту бумагу,
  В которой впечатаны
  Доблесть и честь,
  В ней повесть
  Про майдан и отвагу!

  Мирскими делами
  В стихах и в веках
  Традиция наша богата.
  Вам с гордостью нашей
  Объявлена здесь
  Президентская гонка разврата!
  Президентская гонка разврата!

  Припев: -
  Все:

  За президентские злата, в бюджете растрата!
  Сегодня неслыханно ставки богаты.

  – Ставлю на “Петечку”! Камнем покатимся!
  – Ставлю на “немощнуЮ-каракатицу”!
  – Ставлю в заклад страну и свой дом!
  – Ставлю свой зад и пипетку притом!
  – Ставлю на “Бойка”, “Ляшка”, “Зе”, “Таруту”!
  – Ставлю пока на него не на эту!
  – Наша возьмет!
  – Нет, наша возьмёт!
  – Пари!
  – Пари!
  – Кто разобьёт?

  Продажных не счесть,
  Подкуп вновь есть -
  В наблюдателях многие страны,
  Уже все подняли свои паруса
  Известные нам клептоманы.

  Пройдёт по стране
  Лохотронный маршрут,
  Все будут пройдохи на славу.
  Кто первым придёт –
  Пополнит свой счёт
  И возьмёт президента булаву!
  И возьмёт президента булаву!

  Припев. – (тот же)

  м/ф “Приключения капитана Врунгеля”

 • М.Мяз

  Коментар…

 • Федор

  Держава точно не збережеться, якщо при владі лишиться знову порошенко со товарищи.

Додати коментар

scroll to top