fbpx  
Home » Економіка » Бюджет найбагатшої громади Тернопільщини зріс у 30 разів!

Бюджет найбагатшої громади Тернопільщини зріс у 30 разів!

19.03.2019 15:27 Категорія: Економіка Новини

бюджетГолова Байковецької громад Анатолій Кулик розповів про колосальні зміни, які відбулися у ОТГ з початку децентралізації органів місцевого самоврядування в Україні.

Зокрема, було зазначено, що зараз громада має стільки коштів на розвиток інфраструктури, що років п’ять тому таких фінансів не мала вся область.

“Час довів правильність цієї реформи. Досить сказати, що бюджет Байковецької громади порівняно з 2015 роком зріс у 30 разів!”, – сказав очільник ОТГ.

За його словами, усі зміни, які відбулися в громаді, дали змогу дійти не лише до світу навколо людини, а й до самої людини: відчути її потреби, підтримати її… А щоб це були не просто слова, то в громаді розроблений соціальний пакет послуг. На підтвердження своїх слів, він навів кілька прикладів. Це, зокрема, суттєва матеріальна допомога на лікування, на вирішення складних побутових умов тощо. Це «соціальне таксі», яке розширює життєвий простір громадянам з проблемами опорно-рухового апарату, з обмеженими фізичними можливостями, їх доїзду до лікарень, до реабілітаційних центрів, до адмінбудівель. Це придбання соціального житла для багатодітних сімей. Це створення умов для навчання, відпочинку, дозвілля…

“Зрештою, це наша робота –  робити життя людей якісним, – зазначив сільський голова. – Адже в самій назві територіальної одиниці, якою є громада, закладено надзвичайно великий зміст: працювати і творити для громадя”н.

Анатолій Кулик переконаний, що процес децентралізації незворотній: ми приречені жити в громаді, а громади приречені на успіх!

Бюджет найбагатшої громади Тернопільщини зріс у 30 разів! Reviewed by on . Голова Байковецької громад Анатолій Кулик розповів про колосальні зміни, які відбулися у ОТГ з початку децентралізації органів місцевого самоврядування в Україн Голова Байковецької громад Анатолій Кулик розповів про колосальні зміни, які відбулися у ОТГ з початку децентралізації органів місцевого самоврядування в Україн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top