fbpx  
Home » Економіка » 93% пенсіонерів Тернопільщини підвищать пенсії

93% пенсіонерів Тернопільщини підвищать пенсії

07.03.2019 11:51 Категорія: Економіка Новини

пенсіяЯк повідомили у Пенсійному фонді Тернопільщини, за попередніми розрахунками, з 1 березня 2019 року пенсії будуть автоматично перераховані для більш ніж 258 тисяч пенсіонерів області, або майже 93% від їх загальної чисельності.

Реальне підвищення відбудеться для майже 217 тисяч мешканців області, розмір якого становитиме не менше 100 гривень.

Додамо, що востаннє пенсії осучаснювалися у жовтні 2017 року. Однак, цього року вперше і надалі щорічно пенсії індексуватимуться автоматично, без додаткового законодавчого врегулювання.

Слід зазначити, що розмір підвищення не може бути однаковим для усіх, адже у кожного тривалість трудової діяльності та величина одержуваного заробітку була різною.

Формула обчислення основного розміру пенсії є незмінною і враховує тривалість стажу особи (коефіцієнт стажу), величину заробітної плати, яку вона отримувала (коефіцієнт заробітної плати), а також рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. Якщо перші два показники є індивідуальними у кожного громадянина, то третій – однаковий для всіх, кому пенсія призначається в певному році. Саме цей показник і буде щороку переглядатися, а отже і збільшуватиметься основний розмір пенсійної виплати.

93% пенсіонерів Тернопільщини підвищать пенсії Reviewed by on . Як повідомили у Пенсійному фонді Тернопільщини, за попередніми розрахунками, з 1 березня 2019 року пенсії будуть автоматично перераховані для більш ніж 258 тися Як повідомили у Пенсійному фонді Тернопільщини, за попередніми розрахунками, з 1 березня 2019 року пенсії будуть автоматично перераховані для більш ніж 258 тися Rating: 0

Додати коментар

scroll to top