fbpx  
Home » Новини » 19-річний юнак з Тернопільщини несе службу в зоні ООС (фото)

19-річний юнак з Тернопільщини несе службу в зоні ООС (фото)

28.03.2019 16:58 Категорія: Новини

Сергiй_армiя_(3)Сергій уже четвертий місяць на передовій. Йому лише 19 років, але він твердо переконаний, що захист своєї землі – це обов’язок кожного громадянина.

Коли довелось йому обирати між строковою службою і контрактною зупинився на другому варіанті, хотів бути поруч із справжніми захисниками, власне там, де є сьогодні, інформує 44 окрема артилерійська бригада.

Вдома на Тернопільщині чекають батьки, дружина та маленька дитина. Зізнається, що не терпиться, коли уже їх побачить, хоча сумувати не доводиться.

Тут завжди є якась робота, а з нею самі розумієте час летить швидко. Окрім виконання службових обов’язків доводиться підтримувати побут, як і в цивільному житті. Треба дров наколоти, баню розтопити, їсти приготувати.

За словами нашого захисника, найголовніше, що українська нація сильна духом, тому не переведуться ті, хто не відступить і не здасться. Молодий захисник впевнений, нам потрібно зберегти країну, аби не було соромно в майбутньому перед своїми дітьми.

Сергiй_армiя_(4)

Сергiй_армiя_(2)

Сергiй_армiя

19-річний юнак з Тернопільщини несе службу в зоні ООС (фото) Reviewed by on . Сергій уже четвертий місяць на передовій. Йому лише 19 років, але він твердо переконаний, що захист своєї землі – це обов’язок кожного громадянина. Коли довелос Сергій уже четвертий місяць на передовій. Йому лише 19 років, але він твердо переконаний, що захист своєї землі – це обов’язок кожного громадянина. Коли довелос Rating: 0

Додати коментар

scroll to top