fbpx  
Home » Новини » Жителька Тернопільщини досі чекає на сина, який зник безвісти під час війни в Афганістані (фото)

Жителька Тернопільщини досі чекає на сина, який зник безвісти під час війни в Афганістані (фото)

24.02.2019 11:14 Категорія: Новини

афганiстан_(3)У ці дні на Тернопільщині вшановуть учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначають 30-ту річницю виведення військ з Афганістану. Щоб поспілкуватись та висловити свою підтримку Хоростківський міський голова Степан Гладун зустрівся з Марією Василівною Гуцал ,син Іван, якої зник безвісти під час війни в Афганістані.

— Минуло багато років, а мамине серце вірить, що син живий. Може, втратив пам’ять, може, досі у рабстві, а може, йому вдалося виїхати до іншої країни, але він з якихось причин так і не дав про себе знати, — зазначили у міській раді.

Разом із Марією Василівною та її дочкою Ольгою міський голова переглядав листи від Івана, розділяючи біль та скорботу сім’ї.

афганiстан_(2)

афганiстан_(4)

афганiстан_(5)

афганiстан

Жителька Тернопільщини досі чекає на сина, який зник безвісти під час війни в Афганістані (фото) Reviewed by on . У ці дні на Тернопільщині вшановуть учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначають 30-ту річницю виведення військ з Афганістану. Щоб поспілкува У ці дні на Тернопільщині вшановуть учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначають 30-ту річницю виведення військ з Афганістану. Щоб поспілкува Rating: 0

Додати коментар

scroll to top