fbpx  
Home » Економіка » Жителі Тернопільщини зможуть витрачати субсидію на власні потреби

Жителі Тернопільщини зможуть витрачати субсидію на власні потреби

28.02.2019 11:52 Категорія: Економіка Новини

Монетизацiя_субсидiй_(5)До уваги субсидіантів Тернопільщини! Не хвилюйтеся, якщо у березні в платіжках не побачите субсидії. Її Вам видадуть грошима. Ними Ви самостійно маєте розрахуватися за лютневі комунальні платежі. Гроші, які залишаться після оплати комуналки, можете використати на власні потреби.

Як працюватиме монетизація субсидій?

Уже в березні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Пенсіонери отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта.

Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Увага!

Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019–2020 рр. не призначатимуть.

Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому всім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році.

монетизація субсидій нове (2)

монетизація субсидій нове

Жителі Тернопільщини зможуть витрачати субсидію на власні потреби Reviewed by on . До уваги субсидіантів Тернопільщини! Не хвилюйтеся, якщо у березні в платіжках не побачите субсидії. Її Вам видадуть грошима. Ними Ви самостійно маєте розрахува До уваги субсидіантів Тернопільщини! Не хвилюйтеся, якщо у березні в платіжках не побачите субсидії. Її Вам видадуть грошима. Ними Ви самостійно маєте розрахува Rating: 0

Додати коментар

scroll to top