fbpx  
Home » Новини » Юні тернополяни дізналися про секрети ораторського мистецтва

Юні тернополяни дізналися про секрети ораторського мистецтва

10.02.2019 10:10 Категорія: Новини

Юнi_тернополяни_дiзналися_про_секрети_ораторс_кого_мистецтваНа засіданні клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК “Школа-ліцей № 6″ ознайомились із секретами ораторського мистецтва.

Гостя заходу – учениця 11 класу Тернопільської школи № 28 Вікторія Карчевська – представила цілу програму оволодіння мистецтвом риторики і красномовства.

«Уміння презентувати себе, впевнена поведінка під час виступів, правильні мова, жести та міміка – все це корисно сьогодні і стане у нагоді в майбутньому, – зазначила Віка. Адже багато професій та спеціальностей потребують відмінного володіння словом, вміння переконувати, чітко висловлювати свою думку, мати великий словниковий запас, конструктивно обговорювати питання».

Старшокласники із задоволенням виконали артикуляційну гімнастику, вимовляли складні буквосолучення, а також засвоїли ази етикету володінням тілом.

Юні тернополяни дізналися про секрети ораторського мистецтва Reviewed by on . На засіданні клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК "Школа-ліцей № 6" озн На засіданні клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК "Школа-ліцей № 6" озн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top