fbpx  
Home » Влада » Які громади на Тернопільщині – найуспішніші?

Які громади на Тернопільщині – найуспішніші?

25.02.2019 09:04 Категорія: Влада Новини

отг-Які з громад Тернопільської області є найуспішнішими, розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Валов.

Він зазначив, що кожна з громад у своїй практиці досягає відповідного рівня.

«Багато факторів залежать від лідера. Адже якщо голова ОТГ з першого дня розуміє, що потрібно робити, розуміє саму систему управління, підбирає відповідний кадровий персонал, зробить успішною свою громаду. Також успіх залежить і від ресурсу. Наприклад, у Байковецькій громаді функціонує завод «СЕ Борднетце», який має 4000 робочих місць і всі податки відповідно поступають у громаду. Це одна з громад в Україні, в яких є реверсний бюджет. Тобто, усе в комплексі робить ту чи іншу ОТГ успішною», – прокоментував Олег Валов.

Посадовець також розповів, як на сьогоднішній день змінилися місцеві бюджети.

«Усі бюджети громад виросли у зв’язку з тим, що передача фінансових повноважень згідно закону про міжбюджетні відносини перейшла до органів місцевого самоврядування ОТГ. Тобто, частина податків, яка раніше йшла до бюджетів вищого рівня, залишається у громадах. Зокрема це ПДФО – 60%, земельний податок – 100% і т.д. Зазначу, бюджети збільшилися у когось в 3-4 рази, а в декого і в 7-10 разів. Це залежить від того, як громади використовують наявні ресурси», – зазначив Олег Валов.

Які громади на Тернопільщині – найуспішніші? Reviewed by on . Які з громад Тернопільської області є найуспішнішими, розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Валов. Він зазначив, що кожна з громад у своїй практиц Які з громад Тернопільської області є найуспішнішими, розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Валов. Він зазначив, що кожна з громад у своїй практиц Rating: 0

Додати коментар

scroll to top