fbpx  
Home » Влада » Яка реформа на Тернопільщині – найуспішніша?

Яка реформа на Тернопільщині – найуспішніша?

11.02.2019 11:05 Категорія: Влада Новини

реформаРеформа децентралізації – це одна з найуспішніших реформ, які реалізовані на цей момент в Україні. Таких можливостей та ресурсів для розвитку громад, які надала реформа децентралізації, в історії України ще не було.

Цьому підтвердження – бажання людей працювати в напрямку створення об’єднаних територіальних громад, і результати, які маємо в області щодо фінансового наповнення та можливостей, котрі з’являються в громадах.

На Тернопільщині уже 57% населення охоплено об’єднаними територіальними громадами. У області створено 49 ОТГ, і сьогодні саме громади мають можливість вирішувати не тільки як наповнювати бюджет, збільшувати власні доходи, а й як брати на себе відповідальність, зазначають у прес-службі облдержадміністрації.

Ще одна важлива складова розвитку громад – їх спроможність. Динаміка впродовж останніх років показує, що бюджети зросли втричі-вчетверо, а то й вдесятеро. Зокрема, якщо взяти загальні доходи в розрізі Тернопільської області, то по загальному фонду в 2014 році це був 1,1 млрд. грн. 2018 рік ми завершили із сумою майже 4 млрд. грн.

Нагадаємо, реформа децентралізації, за оцінкою міжнародних партнерів, є найуспішнішою. Хюґ Мінґареллі назвав її безпрецедентною історією Успіху України. Канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала реформу децентралізації успішною.

Яка реформа на Тернопільщині – найуспішніша? Reviewed by on . Реформа децентралізації – це одна з найуспішніших реформ, які реалізовані на цей момент в Україні. Таких можливостей та ресурсів для розвитку громад, які надала Реформа децентралізації – це одна з найуспішніших реформ, які реалізовані на цей момент в Україні. Таких можливостей та ресурсів для розвитку громад, які надала Rating: 0

Додати коментар

scroll to top