Home » ­ » Як виглядатиме Старий парк у Тернополі після реконструкції? (фото)

Як виглядатиме Старий парк у Тернополі після реконструкції? (фото)

27.02.2019 11:51 Категорія: ­ Новини

старий парк Тернополянам презентували проект реконструкції Старого Парку. Відтак, кожен житель може залишити пропозиції, коментарі або побажання з питання реконструкції Старого парку на даному порталі.

Цього року заплановано провести Капітальний ремонт входу в Старий парк зі сторони вулиці Генерала Шухевича з облаштуванням інклюзивного дитячого майданчика.

Архітектори проекту – команда Urban.Te.

«Важливою умовою є те, що парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва, тому про кардинальні зміни не йдеться. Нові доріжки передбачено в межах існуючих протоптаних стежок, суттєвих змін в планувальній структурі парку немає. На головній алеї пропонуємо розмістити декоративні водойми та фонтани, є ідея облаштувати “пантеон слави” у вигляді фігур воїнів з різних періодів історії України та “музей слави”.

Зараз працюємо над розробкою робочої документації вхідної групи парку. В проекті передбачено облаштування дитячого майданчика з інклюзивними елементами, підхідних алей вздовж вул. Ген. Шухевича, головної площі з пам’ятним знаком.

Крім самого парку, дослідили територію навколо і включили в концепцію створення тротуару з велосипедною доріжкою та парковкою для авто по вул. Ген. Шухевича (за рахунок зауваження дороги до двох поліс), та відпочинкової зони біля церкви», – зазначили творці проекту.

Довідка щодо Концепції реконструкції Старого парку:

Старий Парк – найстаріший з парків Тернополя, засаджений наприкінці XIX століття, визнаний парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва, входить в історичний ареал міста. В радянський період використовувався як меморіальний парк, для вшанування учасників Другої світової війни. На даний момент елементи благоустрою, меморіальні об’єкти (зокрема Пагорб слави в аварійному стані) вимагають оновлення. Більше того, не розкритий рекреаційний потенціал парку площею 6,3 га.

Пропозиції приймаються до 13.03.2019 року.

Усі ескізи переглянути та прокоментувати можна на порталі https://e-dem.tools/.

старий парк )

старий парк 2)

старий парк 1)

старий парк

старий парк

старий парк

старий парк )

старий парк )

старий парк

старий парк

старий парк )

Як виглядатиме Старий парк у Тернополі після реконструкції? (фото) Reviewed by on . Тернополянам презентували проект реконструкції Старого Парку. Відтак, кожен житель може залишити пропозиції, коментарі або побажання з питання реконструкції Ста Тернополянам презентували проект реконструкції Старого Парку. Відтак, кожен житель може залишити пропозиції, коментарі або побажання з питання реконструкції Ста Rating: 0

Додати коментар

scroll to top