fbpx  
Home » Новини » Виставковий стенд Тернопільської області отримав найвищу нагороду у Польщі (фото)

Виставковий стенд Тернопільської області отримав найвищу нагороду у Польщі (фото)

03.02.2019 15:48 Категорія: Новини

Виставковий_стенд__нагорода_(2)У польському місті Жешув завершивсяХІІ Форум Європа – Україна.У ньому взяли участь понад 800 учасників із Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США .

У рамках Форуму Європа-Україна проходила виставка «EasternFair, яка була можливістю презентувати українські підприємства та організації в Польщі. Були учасниками і представники Тернопільщини. Виставковий стенд нашої області, як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, відзначений найвищою нагородою в номінації «Найкраще оформлення».

Високу відзнаку вручав Перший Віце-Президент Польсько-Української господарчої палати Олег Дубіш. Він додав, що йому особливо приємно, що саме український стенд отримав таку нагороду.

«Вже другий рік поспіль ми займаємо призові місця демонструючи наш міжнародний стенд. Це свідчить про розвиток та рух у правильному напрямку. Наші успіхи відзначають і гості, які щоразу з радістю відвідують Тернопільщину. Цього року ми продемонстрували унікальне поєднання економіки з культурою та туризмом. У 12 квадратних метрів нам вдалось вмістити весь мікрокосмос, дух, історію та майбутнє нашого краю. Для мене нагорода стала підтвердженням руху в правильному напрямку, орієнтованому на розвиток. Тому особливо приємно, що наші зусилля відзначенні високою похвалою з польської сторони», – поділилась враженнями з Форуму начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації Оксана Качурівська.

Виставковий_стенд__нагорода

Виставковий_стенд__нагорода_(3)

Виставковий стенд Тернопільської області отримав найвищу нагороду у Польщі (фото) Reviewed by on . У польському місті Жешув завершивсяХІІ Форум Європа – Україна.У ньому взяли участь понад 800 учасників із Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США . У р У польському місті Жешув завершивсяХІІ Форум Європа – Україна.У ньому взяли участь понад 800 учасників із Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США . У р Rating: 0

Додати коментар

scroll to top