fbpx  
Home » Новини » Відомий тернопільський співак одружився (фото)

Відомий тернопільський співак одружився (фото)

21.02.2019 16:56 Категорія: Новини

трiода_весiлля_(7)Володимир Рибак, учасник тернопільського гурту «Тріода», взяв шлюб з Павлиною Циган у костелі Божого милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі.

Молодята вирішили повінчатись у день всіх закоханих. Наречений Володимир Рибак, пояснює, що хотіли вони одружитись взимку.

- Коли вибирати дату весілля, чомусь зразу перед очима одразу виникла дата 14 лютого, аби одночасно святкувати день Валентина та весільні річниці, – розповідає «20 хвилин» співак Володимир Рибак.

А ще пара вибирала дату весілля, яка б припадала на четвер. Бо в молодят половина гостей – музиканти, а вихідні у них зазвичай робочі.

Перед весіллям пара зустрічалась рік. Кажуть, майже відразу відчули, що кохають один одного.

- Нам для того, аби зрозуміти, що ми хочемо провести разом ціле життя багато часу не знадобилось, – пояснює Павлина Циган.

Перед Богослужінням вокальний квартет «Акорд» привітав молодят піснею.
трiода_весiлля

трiода_весiлля_(2)

трiода_весiлля_(6)

трiода_весiлля_(5)

трiода_весiлля_(4)

трiода_весiлля_(3)

 

Відомий тернопільський співак одружився (фото) Reviewed by on . Володимир Рибак, учасник тернопільського гурту «Тріода», взяв шлюб з Павлиною Циган у костелі Божого милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі. Молодята виріши Володимир Рибак, учасник тернопільського гурту «Тріода», взяв шлюб з Павлиною Циган у костелі Божого милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі. Молодята виріши Rating: 0

Додати коментар

scroll to top