fbpx  
Home » Новини » У Тернополі запрацювали шкільні офіцери поліції

У Тернополі запрацювали шкільні офіцери поліції

11.02.2019 17:02 Категорія: Новини

поліція копиВідтепер у тернопільських школах будуть шкільні офіцери поліції. В обласному центрі програма стартувала у ЗОШ №26.

З будь-якими питаннями чи проханнями учні і вчителі можуть звертатися до «свого» поліцейського. Він також буде проводити профілактичні та роз’яснювальні бесіди з учнями. Як повідомили в управлінні освіти і науки міської ради, таких правоохоронців на весь Тернопіль буде четверо, за ними закріплять усі школи міста.

Метою проекту є створення безпечнішого середовища у загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечення здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик з метою попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ, інформує сайт Тернополяни.

«Поліцейський, який закріплений за школою виконуватиме 2 основні функції. Це проактивна і реактивна. Проактивна – це профілактична, просвітницька діяльність в кожному класі. Реактивна – це коли вже будуть траплятися, якісь ситуації і офіцер зможе зразу реагувати на цю ситуацію», – розповіла інспектор зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Тернополя Олександра М’ялковська

Зазначимо, програма «Школа і поліція» – спільний проект Міністерства освіти і науки і Національної поліції України.

 

У Тернополі запрацювали шкільні офіцери поліції Reviewed by on . Відтепер у тернопільських школах будуть шкільні офіцери поліції. В обласному центрі програма стартувала у ЗОШ №26. З будь-якими питаннями чи проханнями учні і в Відтепер у тернопільських школах будуть шкільні офіцери поліції. В обласному центрі програма стартувала у ЗОШ №26. З будь-якими питаннями чи проханнями учні і в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top