fbpx  
Home » Новини » У Тернополі запрацює краще гематологічне відділення в Україні

У Тернополі запрацює краще гематологічне відділення в Україні

26.02.2019 08:55 Категорія: Новини

ремонт обласна дитяча лікарняТривають ремонтні роботи майбутнього відділення дитячої онкогематології. Його планується перенести із Тернопільської міської дитячої лікарні у Тернопільську обласну комунальну клінічну дитячу лікарню.

Створити онкогематологічне відділення було вирішено рік тому. Для цього залучили кошти з Фонду регіонального розвитку, а також з обласного бюджету. Загалом на реконструкцію виділили 7,2 мільйони гривень.

Завдяки співпраці управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні планується, що дане гематологічне відділення буде найкращим в Україні.

Воно відповідатиме найсучаснішим вимогам, які є в онкогематології, враховуючи розмежування потоків повітря, оснащення сучасним обладнанням, а самі палати будуть зроблені у вигляді індивідуальних боксів, адже після хіміотерапії дитина вразлива до інфекцій.

Роботи планують завершити до кінця лютого.

ремонт дит онкогематомія (4)

ремонт дит онкогематомія (3)

ремонт дит онкогематомія (2)

ремонт дит онкогематомія

У Тернополі запрацює краще гематологічне відділення в Україні Reviewed by on . Тривають ремонтні роботи майбутнього відділення дитячої онкогематології. Його планується перенести із Тернопільської міської дитячої лікарні у Тернопільську обл Тривають ремонтні роботи майбутнього відділення дитячої онкогематології. Його планується перенести із Тернопільської міської дитячої лікарні у Тернопільську обл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top