fbpx  
Home » Новини » У Тернополі сім’ям загиблих військових частково відшкодують плату за «комуналку»

У Тернополі сім’ям загиблих військових частково відшкодують плату за «комуналку»

17.02.2019 13:35 Категорія: Новини

комуналкаУ середині лютого минає 30-років з нагоди дня виведення військ з Афганістану. З цієї нагоди, а також враховуючи звернення інших соціально вразливих тернополян, виконавчий комітет Тернопільської міської ради виділив громадянам грошову та адресну безготівкову допомогу.

Зокрема, як інформує komun.te.ua, одноразову грошову допомогу отримають 132—оє осіб з інвалідністю внаслідок війни, члени Тернопільського міського об’єднання інвалідів Афганістану, а також  67 членів Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Окрім того, 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги отримають 27 сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (учасників АТО) у Тернополі.

 

У Тернополі сім’ям загиблих військових частково відшкодують плату за «комуналку» Reviewed by on . У середині лютого минає 30-років з нагоди дня виведення військ з Афганістану. З цієї нагоди, а також враховуючи звернення інших соціально вразливих тернополян, У середині лютого минає 30-років з нагоди дня виведення військ з Афганістану. З цієї нагоди, а також враховуючи звернення інших соціально вразливих тернополян, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top